Eestlaste Muistne Lugu

Eestlaste Muistne Lugu

Kolmeosaline pärimuskomöödia Rändteatrilt Vaba Vanker - Eestlaste Muistne Lugu - Sugu - Pugu ehk elamuslikud lood eestlaste ellujäämisest!

Tegemist on lavastustega, mis on tihkelt täis eneseirooniat ja kus viskatakse julgelt nalja nii eestlaste eripärade kui ka ajaloos esinevate sündmuste üle. Kindlasti ei puudu sõbralik huumor meie lähemate ja kaugemate naabrite kulul, kuid peamiselt on hammaste vahel ikkagi eestlane ise. See on intelligentne, minimalistlik ja nooruslik huumor, mis pakub äratundmisrõõmu kõigile. Oma humoorikale lähenemisele vaatamata paneb lavastus mõtlema ja õpetab ajaloolistele faktidele tuginedes nii mõndagi põnevat.

Komöödia esimene osa jutustab loo eestlase kujunemisloost. Teine osa on aga puhtsüdamlik ülestunnistus eestlaste ellujäämisest ehk lugu sellest, kuidas leida, osta, röövida - pehmelt öeldes võtta naist. Viimases kolmandikus saab aga selgeks, kas eestlase lemmikpala on ikka teine eestlane või sõi ta meelsamini midagi muud ehk lugu, mis keskendumas inimese põhivajadusele - söömisele.

Tule vaatama ja saad teada!
Dramatiseering: Mari Tammar
Laval: Maili Metssalu, Kadri Kalda, Merike Paberits ja Rauno Kaibiainen

Kestvus: 40 + 40 minutit

Žanr: Pärimuskomöödia

Sihtgrupp: Täiskasvanud / Kogu pere

Image

Esietendus

29 August 2020

Märksõnad

Hetkel mängukavas